Czas Kobiet w Olivia Star już w piątek, 1 marca. Debata dotyczyć będzie m.in. problematyki: Polska-Europa-Świat

Źródło ilustracji: Pracodawcy Pomorza.

Rozmowy na Szczycie, o najważniejszych sprawach

Jak już informowaliśmy (m.in. pod adresem: https://pulsarowy.pl/rozmowy-na-szczycie-areopag-pan-na-gdanskiej-gwiezdzie-nastaje-czas-kobiet/ ) w piątek, 1 marca odbędzie się kolejna odsłona areopagów gospodarczo – politycznych z cyklu „Rozmowy na Szczycie”. Temat spotkania brzmi: Czas Kobiet. Wydarzenie to organizują Pracodawcy Pomorza wraz z partnerem miejsca – Olivia Centre, z partnerem głównym – Bankiem Millennium S.A., ze sponsorem – PZU Zdrowie https://zdrowie.pzu.pl/ , z partnerem wydarzenia – Hotelem Admirał.

Oto najnowsze wiadomości. Do udziału w wydarzeniu „Czas Kobiet” zaproszeni zostali m.in.: Magdalena Rigamonti – dziennikarka prasowa, radiowa i autorka książek, jako prowadząca spotkanie; prof. Witold Orłowski – profesor nauk ekonomicznych, pracownik naukowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, główny doradca ekonomiczny PwC Polska. Wykład pana profesora „Polska-Europa-Świat”, będzie zachętą do wymiany poglądów. W głównej dyskusji wezmą udział panie m.in.: Beata Rutkiewicz – Wojewoda Pomorska; Agnieszka Buczyńska – ministra do spraw społeczeństwa obywatelskiego Polski; Katarzyna Kotula – ministra ds. równości; Aleksandra Dulkiewicz – Prezydentka Miasta Gdańska; Dorota Arciszewska-Mielewczyk – Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość. Musimy się liczyć z tym, że być może nie wszystkie panie będą mogły przybyć na gdańskie „Rozmowy na Szczycie” i skład gremium uczestniczących dyskusji może się zmienić.

Pierwsze spotkanie z cyklu „Rozmowy na Szczycie” odbyło się 23 stycznia 2020 roku. Jego tytuł brzmiał: „O gospodarce z widokiem na przyszłość”. Inicjatorem debat: „Rozmowy na Szczycie” jest Stowarzyszenie „Pracodawcy Pomorza”.

(K.N.)

Proszę, czytaj również na portalu: Pulsarowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *