Nasze artykuły wyróżniono w konkursach: Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Wyróżnienia dla naszej redakcji. Za teksty o morskich działkach oraz o niebezpiecznych kleszczach

Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego doceniły naszą redakcję. Znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych w dwóch ogólnopolskich konkursach. Uhonorowanie Laureatów odbyło się w Warszawie, 21 i 22 marca 2017 roku.

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich po raz dwudziesty piąty przyznało prestiżowe nagrody za wybitne prace w prasie, radiu, telewizji i Internecie w mijającym roku. Nasz dziennikarz, Kazimierz Netka, zdobył wyróżnienie za cykl artykułów: „Jak podzielić nasze morze, czyli wyścig po działki na Bałtyku”, opublikowany w gazecie internetowej netka.gda.pl .

 

Rozstrzygnięty został również XXIII Konkurs pt. „W rolnictwie można pracować bezpiecznie”, organizowany przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W tej rywalizacji, Kazimierz Netka wyróżniony został za artykuł pt. „Kleszcze będą nas zarażać coraz częściej. Rozwojowi tych stworzeń sprzyja zmiana klimatu na Ziemi…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.