Łączą siły, aby wspólnie działać na rzecz budowy zdrowych społeczeństw. Ostatnia szansa na rozwinięcie swojego start-upu z Grupą LUX MED!

Źródło ilustracji: LUX MED.

Kończy się rekrutacja do programu eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa

Bupa, której częścią jest Grupa LUX MED, zainaugurowała tegoroczną edycję programu eco-Disruptive. Program ma na celu wsparcie start-upów i NGO-sów tworzących innowacyjne rozwiązania w obszarze opieki zdrowotnej. Zgłoś swój start-up już teraz i wraz z pracownikami Bupa pracuj nad projektami wywierającymi pozytywny wpływ na zdrowie społeczeństw – poinformowała Joanna Radzio – Senior PR & Content Consultant w 38 Content Communication:

W ostatnich latach program eco-Disruptive umożliwił tysiącom pracowników Bupa z całego świata współpracę z przedsiębiorcami i start-upami w celu znalezienia innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań, przed którymi stoi sektor opieki zdrowotnej. W tym roku obie strony również połączą siły, aby wspólnie działać na rzecz budowy zdrowych społeczeństw, skupiając się przede wszystkim na potrzebach osób, które codziennie napotykają bariery w dostępie do wysokiej jakości opieki zdrowotnej.

Start-upy i NGO-sy mogą zgłaszać swoje pomysły w trzech kategoriach:

1. Zwiększanie dostępu do opieki zdrowotnej

2. Wspieranie osób z niepełnosprawnościami

3. Zapobieganie chorobom

Pracownicy Grupy LUX MED będą współpracować z przedstawicielami start-upów i organizacji pozarządowych w ramach dwóch ostatnich filarów.

Przed nami miesiące, w trakcie których pracownicy Bupa i przedstawiciele start-upów będą wspólnie wypracowywać rozwiązania, mające realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Program eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa ma charakter międzynarodowy. Najlepszy projekt, wyłoniony w trakcie głosowania w Bupa, otrzyma nagrodę finansową i możliwość dalszego rozwoju swoich produktów bądź usług. Zwycięzcę tegorocznej edycji programu poznamy w grudniu.

Rekrutacja do programu

Rekrutacja do programu eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa dla start-upów i NGO-sów z Polski trwa do 12 lipca. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć w tym miejscu: https://www.bupa.com/impact/action/eco-disruptive/eco-disruptive-application

Więcej informacji o programie: https://www.bupa.com/impact/action/eco-disruptive

Więcej o Grupie LUX MED

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma świadczy swoje usługi w Polsce od ponad 30 lat. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, stomatologiczną, psychologiczną, szpitalną i długoterminową dla ponad 3 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 300 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, 15 szpitali oraz ok. 3 000 poradni partnerskich. Grupa LUX MED zatrudnia ponad 24 000 osób, w tym około 10 000 lekarzy i 6 000 wspierającego personelu medycznego, a w codziennej działalności, kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, podejmując liczne inicjatywy z obszarów zaangażowania społecznego i środowiska. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paralimpijskiego.

Więcej informacji: www.luxmed.pl – zachęca Joanna Radzio – Senior PR & Content Consultant w 38 Content Communication.

(K.N.)

Proszę, czytaj również na portalu: Pulsarowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *